MASÁŽE

relaxačné a zdravotné masáže vhodné pre každý vek.

Klasická masáž -> patrí medzi najviac využívané masáže, znižuje napätie vo svaloch, ktoré môže spôsobovať podráždenie nervov a následne bolestivo obmedzovať hybnosť.

Športová masáž -> masáž špeciálne prispôsobená pre športovcov a osoby podávajúce náročné fyzické výkony, je prevenciou zranení, po náročnom fyzickom výkone umožňuje najrýchlejší spôsob zotavenia.

Reflexná masáž -> jeden z druhov holistickej liečby, funguje na princípe stimulácie nervových zakončení, zvyšuje zásobenie tela kyslíkom a živinami, uvolňuje toxíny z tela.

Ayurvédska masáž -> uvoľňujúca masáž bylinnými olejmi, vhodná procedúra re liečbu rôznych porúch a chorôb, príjemne pôsobí na celkový relax tela a mysle.

Bankovanie -> je vhodné aplikovať pri svalových spazmoch, závratoch, bolestiach hlavy, reumatizme, astme, hypertenzii, kožných problémoch, celulitíde, paréze tvárového nervu, chronickej únave atď.

Lymfodrenážna a anticelulitídna masáž -> masáž lymfatického systému s účinkom rýchleho odplavenia únavových a odpadových látok. Jedinečná proti celulitíde.

rezervujete si termín