ČISTENIE PLETI

Clearskin TeenAge

Špecializované ošetrenie určené najmä pre pleť so sklonom k tvorbe akné, zanášaniu pórov, s veľkými viditeľnými pórmi, sklonmi k zápalom. Výrazne zlepšuje stav aknóznej pleti, je podporou pri stavoch vyžadujúcich dermatologickú liečbu.


Frekvencia ošetrenia odporúčame raz za dva až štyri týždne podľa aktuálneho stavu pleti.


Dĺžka ošetrenia: 45 min. 

HydraBeauty Antiaging

Čistiace a omladzujúce dermato-kozmetické ošetrenie pleti na princípe hydrodermabrázie.

Toto jedinečné ošetrenie spája silu hĺbkového čistenia a efektívneho vpravovania aktívnych liečebných a antiagingových látok do pleti.


Frekvencia ošetrenia odporúčame raz za tri až päť týždňov podľa stavu pleti a ročného obdobia.


Dĺžka ošetrenia 55 min. 

Vysvetlenie použitých metód:

1. Odlíčenie - pleti pleťovým mliekom a čistiacou pleťovou vodou.

2. Peeling - exfoliačný enzymatický peeling jemne odstráni zhrubnuté štruktúry kože, čím otvoria póry, prečistia ho, uvoľnia a pripravia celú pokožku na hlavné čistenie.

3. Mikrodermabrázia - diamantovým brúsnym kotúčom s odsávaním nadbytočných nečistôt a zrohovatených buniek na povrchu pokožky.

4. Extrakcia - bezbolestná automatická extrakcia obsahu kožných pórov s následným vpravením roztoku kyseliny salicylovej pre dokonalé prečistenie pórov.

6. Upokojujúca maska podľa typu pleti.

7. Polarizované svetlo - aktivácia prirodzených procesov v koži, urýchlenie látkovej výmeny, zvýšenie prekrvenia a zosilnenie reakcie vlastného imunitného systému.

8. Elektroporácia - pôsobenie elektrických impulzov, ktoré sú schopné preniknúť cez vrchnú vrstvu pokožky a ďalej do bunkovej membrány, kde vytvoria podmienky k prieniku aktívnych látok priamo do dermis, stimuluje lymfu, zlepšuje aktívne dodávanie kyslíka do buniek, čo zlepšuje celkový metabolizmus pokožky.

9. Omladenie, hydratácia a ochrana - neinvazívne hĺbkové vpravenie roztoku kyseliny hyalúronovej, peptidového komplexu a extraktu z aloe vera do pleti. Tento záverečný krok, pri antiagingovom ošetrení, je nadštandardnou súčasťou ošetrenia, ktorá zaistí hydratačný a vyživujúci efekt do hĺbky.

rezervujte si termín